Obozy i półkolonie

PÓŁKOLONIE

Parasol Wrocław rokrocznie w sezonie wakacyjnym i okresie ferii zimowych zapewnia wszystkim dzieciom (nie tylko zawodnikom klubu) możliwość aktywnego spędzenia czasu. Zajęcia prowadząne są przez trenerów pracujących na codzień w klubie i mają charakter sportowo-rekreacyjny. W ramach półkolonii klub zpewnia: dwa treningi dziennie, dwa posiłki dziennie oraz raz dziennie wyjście na zajęcia dodatkowe (sala zabaw, kino, roboklocki).

Zapraszamy na zimową odsłonę półkoloni -  Ferie 2020

https://parasol.wroclaw.pl/aktualnosc/59-polkolonie-ferie-z-parasolem

OBOZY

Każdy zawodnik klubu Parasol Wrocław ma możliwość wzięcia udziału w obozach piłkarskich organizowanych w trakcie wakacji oraz ferii zimowych. Udział w obozie ma na celu zarówno rozwój sportowy jak i wychowawczy zawodnika. Zajęcia poza sportowe prowadzone w trakcie wyjazdu wpływają na wzrost samodzielności oraz świadomości w zakresie zdrowego żywienia czy różnorodnych sposobów spędzania wolnego czasu przez dziecko.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych półkolonii i obozów znajdują się na podstronie danego rocznika w zakładce DRUŻYNY. Karta obozowa oraz Regulamin obozu znajdują się na podstronie DOKUMENTY DO POBRANIA.

Zapraszamy na zimową odsłonę - Obozy 2020

https://parasol.wroclaw.pl/obozy-zima-2020