Oldboy +35

Trener:  Krzysztof Janusz
e-mail: krzysztof.janusz@parasol.wroclaw.pl
tel. +48 500 745 898

Treningi:

PIĄTEK godz. 20.30 ul. Lotnicza 72.

  
W PONIEDZIAŁKI GRAMY ZAWODY W II LIDZE OLDBOY.
.
Zapraszam wszystkich chętnych po 35 roku życia - byłych zawodników Parasola oraz rodziców naszych zawodników!!!

 

LIGA OLDBOY +35 II LIGA GR.1

Runda jesienna

Kolejka 1) 24.08.2020Poniedziałek
K.S. POLONIA Bielany3 : KKS POLONIA Wrocław20:30
MKS PARASOL Wrocław4 : LOTNIK Wrocław19:00
GKS OLDBOY Kobierzyce3 : BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo18:00
WROCLAVIA Wrocław- : POGOŃ TONDACH Wrocław18:00

Kolejka 2) 31.08.2020Poniedziałek

LOTNIK Wrocław- : -WRATISLAVIA WROCŁAW17:30
KKS POLONIA Wrocław- : -BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo19:00
K.S. POLONIA Bielany- : -WROCLAVIA Wrocław20:30
MKS PARASOL Wrocław- : -GKS OLDBOY Kobierzyce19:00

Kolejka 3) 07.09.2020Poniedziałek
WRATISLAVIA WROCŁAW- : -MKS PARASOL Wrocław17:30
GKS OLDBOY Kobierzyce- : -K.S. POLONIA Bielany17:30
POGOŃ TONDACH Wrocław- : -KKS POLONIA Wrocław17:30
BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo- : -LOTNIK Wrocław17:30

Kolejka 4) 14.09.2020Poniedziałek
BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo- : -WRATISLAVIA WROCŁAW17:00
LOTNIK Wrocław- : -POGOŃ TONDACH Wrocław17:00
KKS POLONIA Wrocław- : -WROCLAVIA Wrocław20:30
K.S. POLONIA Bielany- : -MKS PARASOL Wrocław20:30

Kolejka 5) 21.09.2020Poniedziałek
WRATISLAVIA WROCŁAW- : -K.S. POLONIA Bielany17:00
GKS OLDBOY Kobierzyce- : -KKS POLONIA Wrocław17:00
WROCLAVIA Wrocław- : -LOTNIK Wrocław17:00
POGOŃ TONDACH Wrocław- : -BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo17:00

Kolejka 6) 28.09.2020Poniedziałek
POGOŃ TONDACH Wrocław- : -WRATISLAVIA WROCŁAW16:45
WROCLAVIA Wrocław- : -BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo17:00
GKS OLDBOY Kobierzyce- : -LOTNIK Wrocław17:00
KKS POLONIA Wrocław- : -MKS PARASOL Wrocław20:30

Kolejka 7) 05.10.2020Poniedziałek
GKS OLDBOY Kobierzyce- : -WRATISLAVIA WROCŁAW17:00
WROCLAVIA Wrocław- : -MKS PARASOL Wrocław17:00
K.S. POLONIA Bielany- : -POGOŃ TONDACH Wrocław20:30
KKS POLONIA Wrocław- : -LOTNIK Wrocław20:30

Kolejka 8) 12.10.2020Poniedziałek
WROCLAVIA Wrocław- : -WRATISLAVIA WROCŁAW17:00
GKS OLDBOY Kobierzyce- : -POGOŃ TONDACH Wrocław17:00
MKS PARASOL Wrocław- : -BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo19:00
K.S. POLONIA Bielany- : -LOTNIK Wrocław20:30

Kolejka 9) 19.10.2020Poniedziałek
KKS POLONIA Wrocław- : -WRATISLAVIA WROCŁAW20:30
K.S. POLONIA Bielany- : -BŁĘKITNI OLDBOY Jerzmanowo20:30
MKS PARASOL Wrocław- : -POGOŃ TONDACH Wrocław19:00
GKS OLDBOY Kobierzyce- : -WROCLAVIA Wrocław17:00