2012 Oddział Leśnica Trener Janusz

Trener: Krzysztof Janusz
e-mail:  krzysztof.janusz@parasol.wroclaw.pl
tel.  +48 500 745 898

 

MŁODZIK D1   VII LIGA OKRĘGOWA GR.2

Terminy treningów od 01.04.2024.!!!

PONIEDZIAŁEK GODZ. 18:00 - 19:30, boisko główne przy ul. Kosmonautów 320.(stroje czarne)

 WTOREK GODZ. 18:00 - 19:30, boisko główne przy ul. Kosmonautów 320.(stroje czerwone)

PIĄTEK GODZ. 16:00 - 17:30, boisko główne przy ul. Kosmonautów 320.(stroje czarne)

OBÓŻ LETNI 2024 !!!

OSTRZESZÓW 15-21.08.2024, oferta już jest podana na stronie Parasola pod zakładką strefa rodzica>obozy Lato 2024. 

 

TERMINARZ MECZY LIGOWYCH W SEZONIE 2023/24

RUNDA WIOSENNA:

1.K. 23.03.24, godz.10:00 PARASOL VII - KOLEKTYW RADWANICE, zbiórka o godz.9:30, na boisku przy ul. Lotniczej 72   1:17 (1:6), Bramka:Józefik Miłosz.

2.K. 06.04.24, godz. 16:00 PARASOL VI - PARASOL VII, zbiórka o godz. 15:30, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, 4:7 (0:3), Bramki:Emilianowicz Maciej. 

3.K. 13.04.24, godz. 13:30 PARASOL VII - WIDAWA KIEŁCZÓW, zbiórka o godz. 13:00, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, : (:), Bramki: .

4.K. 20 lub 21.04.24, PAUZA!!!

5.K. 27.04.24, godz. 10:30 PARASOL VII - SILESIA GAJ, zbiórka o godz. 10:00, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, : (:), Bramki:

6.K. 07.05.24, godz.19:00 POLONIA WROCŁAW - PARASOL VII, zbiórka o godz.18:30, boisko przy ul. Niskie Łąki, : (:), Bramka: .

7.K. 11.05.24, godz. 13:30 PARASOL VII - UNIA III WROCŁAW, zbiórka o godz. 13:00, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, : (:), Bramki: .

8.K. 18.05.24, godz. 13:30 PARASOL VII - AKADEMY DOBRZYKOWICE, zbiórka o godz. 13:00, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, : (:), Bramki: .

9.K. 25.05.24, godz./??? TĘCZA BRZEZIA ŁĄKA - PARASOL VII, zbiórka o godz.????, boisko przy ul.????, : (:), Bramka: .

10.K. 30.05.24 (WTOREK), godz. 16:30 PARASOL VII - AP FOOTBALL II, zbiórka o godz. 16:00, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, : (:), Bramki: .

11.K. 02.06.24, godz.10:00 BUMERANG II WROCŁAW - PARASOL VII, zbiórka o godz.9:30, boisko przy ul. Sołtysowickiej, : (:), Bramka: .

12.K. 09.06.24, godz. 10:30 PARASOL VII - WKS ŚLĄSK III, zbiórka o godz. 10:00, na boisku przy ul.Kosmonautów 320, : (:), Bramki: .

13.K. 15.06.24, godz.???? ATHLETIC  WROCŁAW - PARASOL VII, zbiórka o godz.????, boisko przy ul. ????, : (:), Bramka: .

RUNDA JESIENNA:

1.K. 29.08.23, godz.19:00 POLONIA II WROCŁAW - PARASOL VIII, zbiórka o godz. 18:15, na wyłączność przy ul.Na Niskich Łąch 8, 2:9 (1:3), Bramki: Kaniewski 2, Płatek 1, Lasocki 1, Rostek 1, Mayevskyi 1, Józefik 1, Żak 1, Michalak 1.

2.K. 02.09.23, godz.12:30 PARASOL VIII - AP FOOTBOLL WROCŁAW, zbiórka o godz.11:45, na działanie przy ul.Kosmonautów 320 6:4 (4:1), Bramki: Ułasiewicz 3, Żak 2, Prygoń 1 .

3.K. 09.09.23, godz.12:00 BUMERANG II WROCŁAW - PARASOL VIII, zbiórka o godz.11:15, na działanie przy ul.Sołtysowickiej 68 4:7 (2:3), Bramki: Ułąsiewicz 5, Chochór 1, Bała 1 .

4.K. 16.09.23, godz.12:30 PARASOL VIII - WKS III ŚLĄSK WROCŁAW, zbiórka o godz.11:45, na wspólnym przy ul.Kosmonautów 320 2:3 (2:0), Bramki: Matusiewicz 1, Nyczaj 1.

5.K. 23.09.23, godz.10:00 WIDAWA KIEŁCZÓW - PARASOL VIII, zbiórka o godz.8:40, w energii na ul. Lotniczej 72, gramy w Kiełczowie 3:4 (0:2). Bramki: Banaś 2, Jastrzębski 1, Ułasiewicz 1.

6.K. 30.09.23, godz.12:30 PARASOL VIII - AKADEMIA DOBRZYKOWICE, zbiórka o godz.11;45, na wyłączność przy ul.Kosmonautów 320 1:8 (1:5), Bramka: Banaś 1.

7.K. 07.10.23, godz.14:00 AP PIŁKA NOŻNA WR. - PARASOL VIII, zbiórka o godz.13:15, na wybór przy ul.Kosmonautów 320, 1:5 (1:3), Bramka: Banaś 1.

8.K. 14.10.23, godz.12:30 PARASOL VIII - TĘCZA BRZEZIA ŁĄKA, zbiórka o godz.11;45, na wyłączność przy ul.Kosmonautów 320, 9:2, Bramki : Banaś 2

9.K. 21.09.23, godz.11:00 SILESIA GAJ WROCŁAW - PARASOL VIII, zbiórka o godz.10:15, na działanie przy ul.Orzechowej 93. 7:2 (2:2), Bramki: Szumyło 3,Banaś 2, Sawicki 2.

10.K. 28.10.23, godz.12:30 PARASOL VIII - ATLETIC II WROCŁAW, zbiórka o godz.11;45, na wybór przy ul.Kosmonautów 320. 9:0 (3:0), Bramki: Nyczaj 3, Nalepa 3, Sawicki 2, Bisek 1.

11.K. PAUZA

12.K. 11.11.23, godz.11:00 PARASOL VIII - PARASOL VII, zbiórka o godz.10:15, na wybrany przy ul.Kosmonautów 320, 2:6 (1:3), Bramki: Banaś 1, Jastrzębski 1.

13.K. 18.11.23, godz.10:00 UNIA III WROCŁAW - PARASOL VIII, zbiórka o godz.9:15, na wyłączność przy ul.Niepodległości 6, 2:3 (2:0), Bramki: Nyczaj 3.