KOMUNIKAT ZARZĄDU MKS PARASOL DOTYCZĄCY OPROGRAMOWANIA SPORTBM

W imieniu Zarządu MKS Parasol Wrocław mamy przyjemność poinformować, że nasz klub podpisał  umowę na korzystanie z profesjonalnego oprogramowania do zarządzania klubem sportowym pod nazwą SPORTBM. Ten najnowocześniejszy obecnie na rynku program pozwala lepiej koordynować wszelkie działania i aktywności w klubie.

TRENERZY dostają nowe narzędzie do opracowywania dokumentacji trenerskiej np. możliwość prowadzenia elektronicznego dziennika obecności czy tworzenia elektronicznego konspektu treningowego. 

Natomiast RODZICE dzięki SPORTBM mogą dokonywać płatności na rzecz klubu bezpośrednio poprzez towarzyszącą programowi aplikację. Dostają też narzędzie zapewniające sprawniejszą i szybszą komunikację z trenerami.

Abyśmy mogli w naszym klubie w pełni wykorzystać z możliwości tego nowoczesnego programu konieczna będzie rejestracja WSZYSTKICH zawodników i trenerów w aplikacji. 

Szczegółowe informacje na temat tego jak się zarejestrować i jak z niej korzystać znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce STREFA RODZICA na podstronie SPORTBM-REJESTRACJA.

Zachęcamy do przeczytania i rozpoczęcia procesu rejestracyjnego możliwie jak najszybciej, bowiem chcielibyśmy, aby do 16 sierpnia 2020 r. każdy zawodnik naszego klubu był zarejestrowany w programie SPORTM.

UWAGA!
Link aktywacyny (zaproszenie) wysyłane do opiekuna prawnego lub zawodnika pełnoletniego jest linkiem indywidualnym i dedykowanym wyłącznie dla jednego użytkowanika. Nie należy przekazywać takiego linka aktywacynego innej osobie, bo blokuje to możliwośc rejetracji uprawnionej osobie.

Mamy nadzieję, że SPORTBM podwyższy poziom organizacji naszego klubu, co pozwoli nam jeszcze lepiej realizować naszą misję - wychowywania poprzez sport.