PODSUMOWANIE RUNDY - TRAMPKARZ

Runda Jesienna sezonu 2022/23 właśnie dobiegła końca. Jest to idealny moment na podsumowanie poczynań naszych drużyn. W kategorii wiekowej trampkarz nasze drużyny poradziły sobie bardzo dobrze. W tej rundzie nasz klub reprezentowało pięć zespołów w rozgrywkach okręgowych i wojewódzkich. W ligach wojewódzkich nasze drużyny do końca liczyły się w walce o najwyższe lokaty.

 

I Wojewódzka Liga Trampkarza - C1

 

Miejsce: 5   Punkty: 22   Bilans: 14   Bilans meczów: 6/3/5

Pełna tabela

 

Pierwszy zespół trampkarzy zanotował ciężki początek rundy. Pierwsze trzy mecze rozgrywali z bezpośrednimi rywalami w walce o pierwsze miejsce w tabeli. Niestety we wszystkich spotkaniach schodzili z murawy jako pokonani. To jak duży potencjał drzemie w zespole trenera Marcina Krawczyka pokazuje reszta sezonu. W 11 meczach nasi zawodnicy uzyskali bilans 6/3/2. Oczekiwania na rundę wiosenną są duże co potwierdzają słowa trenera.

 

Cały czas konsekwentnie pracujemy nad dalszym rozwojem drużyny. Przed Nami okres przygotowawczy w którym zagramy gry kontrolne z mocnymi drużynami. Wyjeżdżamy również na obóz przygotowawczy w połowie lutego do Ostrzeszowa. Na pewno wewnątrz drużyny zostało wprowadzonych wiele zmian szczególnie pod kątem funkcjonowania zespołu o czym zawodnicy zostali poinformowani. Drużyna ma bardzo duży potencjał ludzki i po wielu przemyśleniach i zmianie podejścia do pracy z zawodnikami liczę na bardzo udaną rundę wiosenną.

 

~ Marcin Krawczyk

 

 

I Wojewódzka Liga Trampkarza - C2

 

Miejsce: 4   Punkty: 18   Bilans: 19   Bilans meczów: 6/0/3

Pełna tabela

 

Dla zawodników urodzonych w 2009 roku był to pierwsza ligowa runda w futbolu jedenastoosobowym. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Wekiere do końca rozgrywek walczyła o pierwsze miejsce w lidze i fakt, że zakończyła zmagania na 4 pozycji świadczy o rywalizacji na wysokim poziomie. Trzy punkty straty do lidera i po jednym do miejsca drugiego i trzeciego. Zespół przez całe rozgrywki prezentował równą formę. W rundę wiosenną podopieczni trenera Wekiery będą wchodzić jako jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa.

 

 

II Liga Wojewódzka Trampkarza - C1

 

Miejsce: 5   Punkty: 21   Bilans: -8   Bilans meczów: 7/0/7

Pełna tabela

 

Kolejny zespół, który walczył o najwyższe lokaty w swojej lidze. Na przestrzeni sezonu chłopcy nie wystrzegli się błędów, ale było to spowodowane tym, że był to pierwszy sezon gry po jedenastu. Przed kolejną rundą zawodnicy ciężko pracują nad formą na treningach.

 

 

V Liga Okręgowa Trampkarza - C1

 

Miejsce: 9   Punkty: 5   Bilans: -10   Bilans meczów: 1/2/6

Pełna tabela

 

Kolejny zespół złożony z zawodników urodzonych w roku 2009, dla których był to pierwszy sezon gry w piłce jedenastoosobowej. Chłopcy mają za sobą ciężką rundę, którą ostatecznie zakończyli w dolnej części tabeli. Pierwsze lekcje gry na dużym boisku już za nimi. Pora na wyciągnięcie wniosków i powrót jako lepszy zespół w rundzie wiosennej. O dotychczasowych doświadczeniach z drużyną opowiada trener Amadeusz Izydorczak

 

“Zespół trampkarzy złożony całkowicie z chłopców urodzonych w 2009 ma za sobą pierwszą rundę w tej kategorii. Było to pierwsze pół roku gry po 11stu, które ja oraz chłopcy potraktowaliśmy jako naukę. W większości spotkań graliśmy z zespołami o zdecydowanie większej sile fizycznej, co przełożyło się na końcowy wynik.

Jestem jednak zadowolony z postępów indywidualnych oraz drużynowych, przede wszystkim w organizacji gry. Plany na kolejną rundę nie ulegną zmianie, wciąż będziemy każdy mecz traktować jako naukę i ważne będzie dla nas wyciąganie wniosków z lekcji.”

 

~ Amadeusz Izydorczak

 

 

VI Liga Okręgowa Trampkarza - C1

 

Miejsce: 9   Punkty: 3   Bilans: -30   Bilans meczów: 1/0/7

Pełna tabela

 

Parasol Wrocław IV ma za sobą trudne zmagania na ligowych boiskach. Mimo wielu wyrównanych spotkań tylko raz udało się zwyciężyć. Nieudana runda już się zakończyła, lecz nauka z tych meczów nie pójdzie na marne i na pewno zaprocentuje w przyszłości.