JAKO POLSKA – NASZ NOWY PARTNER TECHNICZNY

JAKO POLSKA – NASZ NOWY PARTNER TECHNICZNY

Cieszymy się z podpisania umowy z nowym Parterem Technicznym firmą JAKO POLSKA. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo dobra współpraca, która pozwoli naszym zawodnikom na jeszcze lepszy rozwój. Firma Jako posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji odzieży sportowej dedykowanej dla osób uprawiających różne dyscypliny sporu, w szczególności dla trenujących piłkę nożną.

Zawodnicy, rodzice, dziadkowie oraz inne osoby związane z naszym klubem będą mogły robić zakupy odzieży i sprzętu sportowego przez sklep internetowy https://jakosport.pl/parasol lub osobiście w punkcie handlowym przy ul. Oporowskiej 62 we Wrocławiu (budynek przy Stadionie Piłkarskim).
Biuro handlowe przy ul. Oporowskiej będzie otwarte w dniach poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 16.00-19.00, gdzie będzie można przymierzyć i dokonać zamówienia odzieży dedykowanej dla zawodników naszego klubu.

Zamówienia przez e-sklep należy składać z wykorzystaniem kodu rabatowego PARASOL#2022 (będzie funkcjonował do końca 2022 roku) - daje on możliwości otrzymania  19% rabatu (na każdy produkt znajdującego się w ofercie JAKO POLSKA). Aby skorzystać z rabatów należy się zarejestrować jako klient przez podanie swojego maila oraz wskazanego hasła lub przez FB.

Numery na koszulkach i spodenkach  oraz inicjały zawodników na odzieży sportowej wskazuje się na samym końcu zamówienia - w informacjach do zamówienia, po kliknięciu w przycisk do kasy i po wprowadzeniu adresu dostarczenia przesyłki.

Zawodnicy naszego klubu powinni zaopatrzyć się w następującą odzież: Czerwony Komplet Meczowy (koszulka, spodenki, getry), Dres klubowy granatowy, Koszulka treningowa, Ortalion, Czapkę najpóźniej do dnia 25.02.2022 r. 

Z uwagi na duże problemy logistyczne związane z pandemia Covid-19 cześć asortymentu nie będzie dostępna, trzeba będzie na nią poczekać przez kilka tygodni.

Jednocześnie dziękujemy za wieloletnią dotychczasową współpracę naszemu dotychczasowemu Partnerowi Piotrowi Białkowi z firmy PIKO-SPORT.