ZWYCIĘSTWO W FINALE PUCHARU PREZESA PZPN

ZWYCIĘSTWO W FINALE PUCHARU PREZESA PZPN

Wielki sukces drużyny rocznika 2010!
 

Nasi zawodnicy wygrali bardzo prestiżowy i silnie obsadzony turniej O PUCHAR PREZESA PZPN!!! 

Zespół  trenera Wiktora Sadowskiego rozpoczął turniej od minimalnej przegranej z ŁKS-em, jednak później grał już coraz lepiej. Po remisie ze Zniczem Pruszków  trzeci mecz z UKS Gol Brodnica był już wygrany, co zapewniło dalszą grę w turnieju.

Chłopcy z meczu na mecz grali coraz lepiej. Po wyjściu z grupy wygrali z drużyną Hattrick Białystok (po rzutach karnych 1:3), w półfinale zwyciężyli z AP Szczecinek (1:0), a w wielkim finale pewnie pokonali faworyzowany Lech Poznań 2:0

W dwóch ostatnich  meczach turnieju nasi zawodnicy zagrali rewelacyjnie, co znalazło odzwierciedlenie w nagrodach indywidualnych dla zawodników Parasola:

MVP turnieju został Iwo Wowczak, królem strzelców Kamil Rymut a za najlepszego bramkarza został uznany Kuba Wyrembak.

Należy podkreślić, że aby dostać się do tego prestiżowego finału nasi chłopcy pokonali w turniejach eliminacyjnych najważniejszych lokalnych przeciwników: Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin i wystąpili w Warszawie jako reprezentanci Dolnego Śląska. Bez wątpienia turniej o Puchar Prezesa PZPN jest najważniejszym turniejem w Polsce w tej kategorii wiekowej, a jego zwycięzcy są często nazywani Mistrzami Polski. 

W turnieju nasz klub reprezentowali:

Iwo Wowczak, Kamil Rymut, Oskar Nowacki, Karol Gierowski, Kuba Wyrembak, Grzegorz Wojtowicz, Wojciech Królikowski,
trener Wiktor Sadowski, trener Mariusz Kot

Wielkie gratulacje dla całej drużyny oraz trenera Wiktora Sadowskiego!!!

Jedna pasja! Jeden klub! MKS Parasol!