ŚWIĄTECZNY PREZENT OD PREZYDENTA JACKA SUTRYKA

ŚWIĄTECZNY PREZENT OD PREZYDENTA JACKA SUTRYKA
 

Kiedy na uroczystościach 35-lecia Młodzieżowego Klubu Sportowego „Parasol" Wrocław ówczesny Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia Pan Jacek Sutryk obiecał remont obiektu sportowego przy ul. Lotniczej wszyscy zastanawialiśmy się kiedy to nastąpi. Prezydent Jacek Sutryk właśnie wciela w życie swoje obietnice! Najpierw rozpocznie się od tak niezbędnego  budynku szatniowo-sanitarnego.

Bardzo liczna grupa lekkoatletów „Parasola" na czele z Oliwierem Jaworskim, aktualnym Mistrzem Polski w biegu na 1000 m. w kat. młodzik, ze srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski w sztafecie 4x600m w kat. młodzik oraz brązowymi medalistami w klasyfikacji drużynowej na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w kat. junior będzie mogła już za kilka miesięcy  przygotowywać się do treningów w godziwych warunkach.

Serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha Gęstwy - Dyrektora MCS Wrocław,  który z Pionem Technicznym  bardzo szybko uporał się z skomplikowanymi  sprawami projektowymi i formalnymi.

Ale to nie koniec świątecznych prezentów. Prezydent Jacek Sutryk potwierdził także, że jego kolejne plany rozbudowy i modernizacji obiektu sportowego przy Lotniczej wejdą w najbliższym czasie w etap realizacji. Tartanowa 400 metrowa bieżnia o olimpijskich wymiarach, to obiekt na który czekają nie tylko zawodnicy „Parasola" Wrocław, ale także tysiące wrocławian uprawiających bieganie w formie rekreacyjnej i trenujących przed Nocnym Wrocławskim Półmaratonem.

A gdyby w przyszłości, zamiast naturalnej głównej płyty boiska, eksploatowanej powyżej granic wytrzymałości a przez to trudnej do utrzymania w dobrych i bezpiecznych warunkach, położyć sztuczną nawierzchnię o najwyższych parametrach?  To byłoby Mistrzostwo Świata!!!


Szanowny Panie Prezydencie!

Bardzo dziękujemy za to co jest już realizowane, a znając Pana zaangażowanie w sport młodzieżowy i rekreację, jesteśmy pewni, że dalsze plany rozbudowy obiektu sportowego przy ul.  Lotniczej  będą w centrum uwagi władz Wrocławia.

Zawodnicy, trenerzy i działacze MKS „Parasol" Wrocław


Jedna pasja! Jeden klub! MKS Parasol!