ODZIEŻ SPORTOWA - JAKO

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE ODZIEŻY SPORTOWEJ 

1. Odzież i sprzęt sportowy dostarcza nasz Partner Techiczny firma JAKO POLSKA. Odzież można kupić przez sklep internetowy lub osobiście w punkcie handlowym przy ul. Oporowskiej 62 we Wrocławiu (budynek przy stadionie piłkarskim).  Biuro handlowe czynne jest w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach 16.00-19.00, a na miejscu można odzież przymierzyć i zamówić .

2.Zamówienia przez e-sklep należy składać z wykorzystaniem kodu rabatowego PARASOL#2022 Tylko użycie tego kodu daje możliwości otrzymania 19% rabatu (dziala na WSZYSTKIE towary w ofercie JAKO POLSKA). Aby skorzystać z rabatów należy zarejestrować jako klient przez podanie swojego maila oraz wskazanego hasła lub przez Facebooka

3. Numery na koszulkach i spodenkach oraz inicjały zawodników na odzieży sportowej wskazuje się na samym końcu zamówienia - należy je wpisać w rubrykę  " INFORMACJE DO ZAMÓWIENIA", po kliknięciu w przycisk "DO KASY" i po wprowadzeniu adresu dostawy.

4. Zawodnicy naszego klubu powinni zaopatrzyć się w następującą odzież: 
CZERWONY KOMPLET MECZOWY (koszulka, spodenki, getry),DRES GRANATOWY, KOSZULKA TRENINGOWA, ORTALION, CZAPKA najpóźniej do dnia 25.02.2022 r. 

ABY ZAKUPIĆ KLIKNIJ W LOGO LUB W LINK I PONIŻEJ:


https://jakosport.pl/parasol

Jedna pasja! Jeden klub! MKS! Parasol!