Dlaczego Parasol?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską. Dajemy możliwość gry w piłkę nożną w najwyższych ligach wojewódzkich we wszystkich kategoriach wiekowych. Gwarantujemy ciągłość szkolenia od 5 do roku życia do juniora starszego (19 lat). Posiadamy także drużynę seniorów, w której grają głównie nasi wychowankowie. Organizujemy półkolonie i obozy dla naszych podopiecznych w czasie wakacji oraz ferii zimowych. Mamy prężnie działającą sekcję lekkiej atletyki, która odnosi duże sukcesy ogólnopolskie. Zapewniamy dzieciom i młodzieży udział w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych. Wcielamy w życie ideę "wychowanie poprzez sport".

Misja Parasola

Parasol Wrocław wspiera rodziców w procesie wychowywania dzieci i młodzieży. W naszym klubie wcielamy w życie hasło „Wychowanie przez sport”, bo uprawianie sportu uczy wytrwałości, systematyczności, pracowitości, a także pokonywania własnych słabości. Sport daje wiele radości, ale także uczy czym jest przegrana. Do podstawowych zadań trenerów obok pracy nad prawidłowym rozwojem sportowym dzieci i młodzieży należy przekazywanie maksimum pozytywnych emocji, które są nieodłącznym elementem zabawy w sport.

ZAPOWIEDŹ KOLEJKI (19-20.10.2019)

czytaj więcej

CZAPKA I KOMIN Z LOGO PARASOLA

czytaj więcej

WEEKENDOWE WYNIKI (13-14.10.2019)

czytaj więcej

Parasol Wrocław ZAPRASZA

Parasol Wrocław przez ponad 35 lat istnienia wychował wielu wspaniałych piłkarzy i lekkoatletów, ale główną misją naszego klubu jest wychowanie poprzez sport. Oferujemy treningi piłki nożnej oraz biegania z wykwalifikowaną kadrą trenerską, która zadba o uśmiech i rozwój Państwa dziecka. Poza treningami nasz klub zapewnia również liczne turnieje i sparingi, a także obozy i półkolonie w czasie wakacji oraz ferii zimowych.

Zależy nam na rozwoju sportowym naszych dzieci, ale przede wszystkim chcemy wychować ich na ludzi, których charakteryzuje pewność siebie, pracowitość, odwaga oraz umiejętność pracy w grupie.